PUB Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravidla CP PUBteam - NEaktualizováno!!

Go down 
AuthorMessage
Salomone

Salomone


Počet příspěvků : 119
Join date : 2011-02-24
Age : 34
Location : Rumburk <--> Praha

Pravidla CP PUBteam - NEaktualizováno!! Empty
PostSubject: Pravidla CP PUBteam - NEaktualizováno!!   Pravidla CP PUBteam - NEaktualizováno!! Empty3/5/2011, 23:58

Aktualizováno!!!
Rulezz: 11/5 Updated!

#1 Veskere keye, dropy, odmeny z questu, proste cokoliv uzitecneho pro craft posilejte prosim na naseho trpaslika PUB

#2 Poplatky xxxKK/mesicne placeno vzdy 1. - 5. v mesici Je mi jasne ze tim asi nikoho nenadchnu, ale ty penize potrebujem, at uz na poplatky, craft ci nakup dalsich veci. Veskere vydaje a podobne si sepisuju uz ted, az se tohle zavede budu to delat jeste detailneji a na pozadani klidne hodim vypis sem na forko nebo poslu emailem.

#3 Neomluvena neucast delsi nez 5 dnu = kick z CP, povinnost omlouvat se predem (min. 24 hod) z akci typu Tiat, TW, CS atp (na duvodu nezalezi, je to kazdeho vec jestli si neco vymysli nebo rekne narovinu ze ma na tyden kalbu tak ze jede. Je mi to jedno. Jde mi jen o to abych vedel kdo tu bude a kdo ne. Za omluvu beru post do prislusne sekce na foru, osobne na MB, pripadne mi staci napsat email ci SMS) - pridan system "verejne prospesnych praci" pri nerespektovani (viz. neomluvená neúčast)

#4 Snazte se vychazet v dobrem se zbytkem klanu, kdo vam nebude sympaticky, snazte se jej proste ignorovat, hlavne nevyvolavat zbytecne sarvatky v klanu, byli bysme tim sami proti sobe.

#5 Uprimne a ferove jednani uvnitr CP! (co se komu nelibi, rekne to narovinu, idealne na MB a vyrikame si to a nejdeme reseni ktere bude vyhovovat vsem)

#6 Zapojovani do CP akci dle prednosti charu (tady jde o to ze kdyz se zrovna nebude nic dít (myslím že není Tiat / SoA / Soi a nebo jíné party akce via RB), tak se můžete třeba sebrat a jít spoilit / dropovat matro, keye a pod.. Vždy je co dělat!)

#7 Kazdy clen CP je povinnen minimalne jednou denne cist forum a sledovat novinky i aktualizace starsich topicu (usetrite tim spoustu casu s vysvetlovanim veci na MB misto toho aby jsme nekde uz mohli aktivne farmit a hlavne ja jsem permanentne u netu, ale ve hre jen vecer spise, takze tady muzeme i behem dne vyresit spoustu jednodussich problemu Smile)

Vyhrazuji si právo pravidla kdykoliv po poradě ze ZPL změnit! jocolor


Last edited by Salomone on 11/5/2011, 12:22; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://pubteam.forumczech.com
 
Pravidla CP PUBteam - NEaktualizováno!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PUB Team :: Pravidla a Sestava Teamu-
Jump to: